החזרה לשגרה מביאה אותי לכתוב לכן פוסט על מבנה גוף כמה טיפים שיעזרו לכן לבחור נכון את הבגדים שלכן.

הכלל החשוב ביותר הוא שמבנה גוף לא קשור למשקל ומידה יש מבני גוף שונים והם לא מושפעים מהמשקל שלך או מהמידה שאת לובשת.

אז מה ללבוש ואיך לדעת איזה מבנה גוף יש לי?!

אז ראשית כדי לדעת בצורה הכי טובה איזה מבנה גוף יש לך אני ממליצה להתייעץ עם סטייליסטית אישית פשוט לקבוע מפגש וכך לדעת בצורה הטובה ביותר מה המבנה שלך ומה הכי מחמיא לך ללבוש.

האופציה השניה היא למדוד את הגוף בעזרת סרט מדידה ולראות אם פלג הגוף התחתון ופלג גוף העליון שווים והמותן צרה מבנה הגוף שלך הוא x .

אם פלג הגוף העליון שלך יותר צר מפלג הגוף התחתון ויש לך מותן צרה מבנה הגוף שלך הוא ^ משולש

אם המידות בדיוק ההפך ז׳א פלג גוף עליון רחב ופלג גוף תחתון צר מבנה הגוף שלך הוא v ואם פלג הגוף העליון שווה לפלג גוף תחתון וכן המותן שווה מבנה הגוף שלך הוא H.

נכון אולי זה נשמע כאילו אני מדברת סינית… אבל יש חשיבות גדולה לידיעה מהו מבנה הגוף. ובעזרת ידיעה זו את יכולה להחליט מה יכול להתאים לך. וזהו המפתח למראה מחמיא ונכון!

אז יאללה בואי לגלות מה מבנה הגוף שלך ומה הכי מחמיא לך ללבוש . אני אישית לא אוהבת להשתמש בסרט מדידה זה תמיד נותן לי תחושה לא ככ נוחה. זה הכי מדויק אבל ההרגשה גם חשובה ולכן אני ממליצה לך אם גם את לא חובבת סרטי מדידה פשוט לעמוד מול הראי בלבוש מינימלי המאפשר לך לראות את גופך ופשוט לפי העין להחליט מהו המבנה שלך.

טיפ של סטייליסטית- יכול להיות שיהיה קשה לך להתאים את מבנה הגוף שלך לאחד מהמבנים וזה הגיוני מכיוון שישנם מבני גוף משולבים.. ולכן אני אישית ממליצה להיפגש עם סטייליסטית שתתן לך את כל הטיפים ותעזור לך להתאים בגדים שמחמיאים לסגנון, למבנה ולאופי שלך.

מזמינה אותך ליצור קשר.

חורף בריא יקרות ❤

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *