בשבועות האחרונים נחשפתי להרבה פוסטים של נשים באינטסגרם ובפיסבוק שאומרות שבגלל שיש להן חשבון אינסטגרם ופייסבוק והן מעלות תמונות בתדירות גבוהה מה שדורש מהן לקנות הרבה פרטי לבוש ולהוציא הרבה כסף.

חלק מהנשים רשמו שהן החליטו שנמאס להן מהלחץ החברתי שדורש מהן להצטלם בכל פעם בבגד אחר , דברים שעשו בעקבות האינסטגרם וכו..

ואני כצופה מהצד וכאחת שהעסק שלה הוא לייעץ כיצד לקנות נכון וכיצד להתלבש עוצרת לרגע ואומרת וואלה… משהו בתפיסה של החיים ברשת שינתה את החיים של כולנו. הרי כשאני עושה יום קניות עם לקוחה אנחנו לא קונות את כל הקניון ולא קונות רק טרנדים כמו מנוחש, מנומר, מעוגל וכו.. וממלאים את הארון בבגדים זמניים רק כדי שהיא תצטלם ואז תעביר את הבגדים לנשים אחרות.

אני עוצרת את עצמי בלהט הכתיבה ואומרת היי נשים מה שאתן עושות זה בעצם ההפך המוחלט מכל מה שסטיילינג נכון אומר!

סטיילינג נכון בנוי מסידור ארון. לפני הכל אני בודקת מה רלוונטי מה לא מה מתאים למבנה שלי ומה לא. רק לאחר שעברתי את שלב סידור הארון שבו יצרתי לוקים חדשים מהלוקים הקיימים רק אז אני הולכת לקניון כן!! רק אז .

הרבה פעמים בטוחים שאני מוציאה הרבה כסף על בגדים ושוב ושוב אני אומרת לא! אני לא מוציאה הרבה כסף על בגדים אני פשוט יודעת לקנות נכון! והשלב הראשון הוא לראות מה יש ורק אז לרכוש עוד.

שלב שני הוא לצאת לקניות אבל מה קונים?! קונים פרטי בייסיק קונים שמלות, חצאיות שמתאימות למה שיש לי כבר בארון ולא פריטים שאצטרך להשלים איתם עוד ועוד ולכן אצטרך לקנות עוד ועוד…. היי את יכולה להראות נפלא לצלם ולהעלות את אותם הלוקים בציוות אחר.

ככה עושים את זה נכון! בדיוק בגלל זה בחנות שלי קליאו כל בגד מצולם בשלושה סגנונות שונים כדי שכל מי שרוכשת שמלה תדע שאת אותה השמלה היא יכולה ללבוש בצורה שונה ומיוחדת שמתאימה לה ולסגנון שלה.

בתמונה שמלת אמילה בלבוש יום יומי קליל וכייפי

יש לי עוד מה להגיד בנושא אבל הפוסט הזה כבר הפך לארוך מידי ואני לא יודעת אם הגעת עד כאן אבל אם כן זה בדיוק הזמן להמליץ לכן להיכנס ולהרשם לערוץ היוטיוב שלי שם יש עוד סרטונים שיעזרו ויתנו לך טיפים כיצד להתלבש נכון.

וכמובן ייעוץ סטיילינג אישי, סידור ארון ויום קניות לכבוד העונה החדשה כדי לדעת איך לעשות את זה נכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *