אחרי שסקרתי לכן את הטרנדים לחורף הקרוב
בפוסטים הבאים אני איישם…!

הטרנד הראשון הפרנזים-
אזעקת טרנד… כן כן בכל מקום בעליוניות בחצאיות ובנעלים הכל מלא פרזנים.

image

אם גם את רוצה לנסות  חשוב לזכור זהו רק טרנד לא כדאי למלא את הארון בפרנזים כי טרנד הוא דבר חולף ולכן כשאנחנו רוצות ליצור מלתחה חכמה כדי לקנות כמה פריטים בודדים מאותו טרנד ולא להסחף אפשר אפילו רק פריט אחד.

אז איך כדאי ליישם אותו?!
ווסט  מוסיף לכל בגד נגיעה של צבע ואופי לכן  את יכולה לבחור אם לשלב מעל שמלה או מעל חולצה ולתת לבגד את האמירה הסגנונית שלך.

אפשר תיק עם פראנזים.
תיק הוא הטצ’ אפ אחרון שלנו לפני היציאה מהבית הוא מקפיץ לנו את הלוק והופך אותו לאחר ושונה ולכן אם בא לך להוסיף טרנד לא בבגד תיק הוא פתרון מעולה עבורך.

image

כמובן שיש עוד מלא סוגים של בגדים עם פרנזים שמלות,חצאיות,חולצות ועוד אבל לדעתי הבסיס הוא כמה פריטים שאת יודעת שישמשו אותך כמו שצריך ותוכלי להוציא מהם את המיטב וללבוש אותם מספר פעמים כל פעם בלוק אחר.

אני בחרתי בג’קט מכיוון שבעזרתו אפשר לגייר שמלות ובנוסף להפוך שמלה או חולצת קיץ לקולקציה חורפית וכך ניצלנו שוב את אותו פריט שיש לנו בארון גם לחורף וגם לקיץ.

השמלה של מנגו קולקצית קיץ הפכה לקולקצית סתיו עם תוספת פרנזים..והינה לנו לוק חדש בסגנון המערב הפרוע הירושלמי ?

image

image

image

image

מאיפה וכמה?!
הג’קט מ-Fifth Avenue  רחוב יפו ירושלים ומחירו 80₪ בלבד
השמלה מנגו קולקצית קיץ.

תודה לצלם הבית- אריה סטביסקי

image

After previously reviewing this winter trends, in the next few posts I’ll show you how to implement:

The first trend is Fringes: 
TREND ALERT: yes, yes, everywhere: shirts, vests, skirts and shoes they all come with Fringes.

 
If you also want to try, it’s important to remember, that it’s only a trend, and you don’t want to fill your closet with Fringes, because trends pass, and when we want to create a smart wardrobe, we must buy a few items of one trend, and not get carried away by the trend.

 
So – how to implement the trend?
Vests, adds to every outfit a touch of color and character so you can choose if to mix it on top of a dress or a shirt and give the outfit your own personal fashion style.

 
Bag is the last touchup before we leave the house, it boosts our look, and makes it different and unique, so if you want to add the trend, but not in a garment, a bag can be a perfect solution.

Of course there are many more items with fringes: dresses, skirts, shirts and many more. But in my opinion, the base is a few items that you know will serve you well, and you would be able to use them in variable looks, and you will still be able to make the most out of it. 

 
I chose this jacket because with it you can make a dress modest or turn a summer-dress or a summer-shirt into a winter collection, and using again the same item in our closet, for both summer and winter.

The dress is Mango’s, summer collection turned into fall collection after adding Fringes. And here we have a new look Jerusalem-Wild-West style 😉

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *