אני יודעת שכמה שאנסה לא אצליח להעביר לכן את החוויה המדהימה של הטיול שעשינו בסין .אני חושבת שהעובדה שהבנות שהיו בטיול הקודם אמרו לי שאם היתה להן אפשרות הן היו באות שוב אומרת הכל!!

אתן לכן הסבר קצר על המוטו של הטיול שלי לסין שנקרא princess of China . הטיול הוא חוויה “אחרת” נופים אחרים,תרבות שונה חוויות מגוונות מקומות שלא ראיתן ולא נפגשתן מעולם. וכמובן קניות מהחלומות כמו שכולנו אוהבות מה שיוצר רצון עז להשאר עוד ועוד (לצערינו אין ברירה צריך לחזור ?)

מה בתוכנית: הטיול בנוי מלו”ז יום יומי בו אנו יוצאות לסייר בבירת סין בייג’ין. לטיול מתלווה אלינו מדריך סיני מקומי ומדריך ישראלי של חברת אשת טורס .

כל יום שונה מקודמו מגוון ומעניין נטפס עד לפסגת החומה הסינית נבקר באתרים ושווקים שונים ומגוונים . ונהנה מחווית קניה אחרת חוויה סינית.


נלמד יחדיו איך לקנות נכון בסין וכיצד מתבצעת הקניה בסין (שונה ממה שאנחנו מכירות) והכי חשוב נכיר זו את זו.  

הבנות שנרשמות לטיול נפגשות איתי לפגישת ייעוץ סטיילינג אישית עוד כאן בארץ הקודש על מנת שהקניות שנעשה יהיו קניות מועילות ומתאימות .

ביחד נכיר ונלמד מהו מבנה הגוף שלך נצור רשימת קניות וירטואלית על מנת שתדעי אלו פריטים את צריכה ואילו את צריכה אבל קצת פחות .?

את יום השבת נבלה בבית חב״ד בייג’ין בארוחת שבת חגיגית וטעימה ! ונהנה מכל רגע וכל שניה למשך שמונה ימים שאני מבטיחה לך שלא תשכחי כל חייך.


אז אני שמחה לבשר לכן שההרשמה לטיול כבר בשיאה ויש כבר וכמה בנות ששמרו את מקומן ונרשמו !

פרט חשוב שכדאי לך לדעת לנרשמות עד ה1 באוגוסט יש הנחה! אז אל תגידי לא שמעתי לא ראיתי.

 אל תהססי בואי להנות אני מחכה לך !!

Princess of China 30.8-7.9 לחוויה בטייל שלך!

ניתן ליצור קשר טלפוני במספר 0545794550

או במייל leeor78@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *